Správné používání

Trenér očí se během prvních dní používání aplikuje 5-15 minut. Dobu aplikace můžete postupně prodlužovat, denně o 5 minut. Oči si musí zvykat na dosud neznámé cviky. Maximální doba aplikace brýlí by neměla přesáhnout dvě hodiny.

Během nošení brýlí Vision Fix budete vidět skoro stejně ostře jako s dioptrickými brýlemi. Zlepšení zraku však dosáhnete jen pravidelným a dlouhodobým používáním.

derovane bryle pouzivani

V zájmu úplného rozhýbání očních svalů je vhodné Trenéra očí aplikovat jak při každodenní činnosti (sledování televize, čtení, práce s PC), tak při pohledu do dálky (v exteriérech).

Přes dírky v brýlích proniká přibližně jen jedna třetina světla, proto je potřeba číst při vyšší intenzitě světla.


UPOZORNĚNÍ:

  • Zároveň s Trenérem očí se nesmí nosit kontaktní čočky (střídat dioptrické a děrované brýle je možné) – pokud nosíte kontaktní čočky nebo máte nasazené dioptrické brýle, oční svaly nepracují,
  • Nesmí se používat při řízení motorového vozidla, neboť zhoršuje periferní vidění,
  • Trenér očí je nutné udržovat vždy čistý, otvory musí být průhledné (nesmí být zanesené nečistotou)

Trenér oči Vision Fix neléčí následující oční choroby, ale používání je možné i:

  • v případě očních chorob diabetického původu,
  • v případě očních chorob, jejichž původem je vysoký krevní tlak,
  • v případě šedého a zeleného zákalu.

Pokud uvedené choroby nejsou prvořadou resp. jedinou příčinou poruchy zraku, tak se ostrost vidění může zlepšit pravidelným používáním děrovaných brýlí Trenér očí Vision Fix.

Pokud jste dosáhli požadovaného zlepšení zraku, nepřestávejte používat Trenéra očí. Jeho aplikaci opakujte 1-2krát týdně minimálně 15 minut denně, aby nedošlo k opětovnému zhoršení zraku.


Čištění brýlí

Při běžném čištění používejte hadřík, suchý nebo namočený do vlažné vody. V případě znečištění otvorů mastnotou nebo podobným znečištěním můžete používat běžný saponát na mytí nádobí v kombinaci také spíše s vlažnou nebo mírně teplou vodou.