Slevy

V případě objednání většího množství brýlí Trenér očí Vision Fix se cena za kus mění následovně:  

Kus

Cena s DPH / kus

1-4

640 Kč

5-9

550 Kč

10-19

490 Kč

20-49

450 Kč

50+

390 Kč

  

 

 

 

 

 

   

 
 

 

Jak vidíte v tabulce, slevy se týkají objednávek nad 5 kusů, ale i při objednání 2-4 brýlí najednou získáte slevu tím, že se cena poštovného nezvyšuje. Pokud si objednáte alespoň 10 kusů najednou, tak poštovné neplatíte vůbec.

Objednané kusy se sčítají. Například, pokud jste již v našem e-shopu objednali jedny brýle a nyní si objednáte 4 kusy, tak Vám budeme brýle účtovat se slevou za 550 Kč / kus. Stejně tak, pokud si příště objednáte dalších 5 kusů, tak Vás už budou stát jen 490 Kč / kus., atd.

Objednávku můžete poslat i e-mailem na adresu info@treneroci.cz nebo přes webovou stránku. Na webové stránce nebudou slevy viditelné, ani v potvrzení, které náš e-shop systém po objednání automaticky vygeneruje, ale v průběhu 24 hodin od nás dostanete formou e-mailu informaci o snížené ceně. Prosíme, abyste v případě objednání většího množství v poslední fázi objednávky do kolonky „zpráva pro prodejce" napsali slovo „sleva", a tak urychlili proces zpracování objednávek.

Děrované brýle Vision Fix jsou dodávány v barevné krabičce spolu s návodem k použití. Kdo si zakoupí více kusů děrovaných brýlí Vision Fix, dostane ke každým brýlím i pouzdro jako dárek. Prodejní cena brýlí nad 50 ks je však již tak nízká, že nemůžeme přibalit pouzdro jako dárek. Pokud však máte zájem o pouzdro, můžete si ho zakoupit za zvýhodněnou cenu 49 Kč/ks.

Pro koho může být naše nabídka zajímavá:

  • pro firmy, které hledají vhodný (vánoční) dárek pro zaměstnance,
  • pro distributory zdravotních pomůcek, kteří chtějí získat Trenér očí za velkoobchodní cenu,
  • pro všechny, kteří si chtějí zakoupit brýle Vision Fix levněji, a proto jsou ochotni zeptat se svých příbuzných, přátel nebo kolegů, jestli by neměli i oni zájem o zlepšení zraku.